بخش اطلاعیه سایت خیریه فرشتگان آشیانه مهر

نیکوکاران محترمی که تمایل دارند در موسسه خیریه و خانه کودک و نوجوان فرشتگان آشیانه مهر، بصورت افتخاری همکاری داشته باشند، لطفا مشخصات خود را به شماره 9171054606 پیامک نمایند.
بنا به اطلاعات و گزارشات واصله به دفتر موسسه خیریه متاسفانه افرادی فرصتطلب و سودجو بامعرفی خود به عنوان رابط این موسسه سوء استفاده می نمایند . لذا از کلیه خیرین محترم تقاضا میشود در صورت برخورد با هر گونه مورد مشکوک که خارخ از ضوابط این موسسه باشد را فوراً به دفتر موسسه اطلاع دهند تا نسبت به مراحل قانونی و قضائی مناسب اقدام گردد . لذا پس از هر گونه مساعدت موارد را به شماره همراه9171054430 و یا 9171054606 و یا دفتر موسسه به شماره 36476824 اطلاع رسانی فرمائید.
خیریه فرشتگان آشیانه مهر جهت تکمیل کادر اداری خود از افراد علاقمند دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان محترم می توانند مشخصات خود را به شماره 09171054606 ارسال نمایند و یا از طریق فرم زیر با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و همچنین ذکر تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، آدرس، مهارت ها و سابقه کاری خود در بخش توضیحات به کارد ادارای ما بپیوندند..

  کسب شغل و داشتن جايگاه اجتماعي از نيازهاي بسيار مهم زندگي تک تک انسانها قلمداد مي شود. مددجویان و خانواده های بی سرپرست و بد سرپرست جامعه از نیاز به این جايگاه مستثني نبوده و نيستند . متاسفانه به دليل عدم دسترسي به مشاغل مناسب اکثر آنان مجبور به سپري نمودن دوران انزوا در منازل می باشند .
  از آنجائيکه موسسه خیریه فرشتگان آشیانه مهر دريچهنوينيرادراین زمینه تجربه مي نمايد با اتخاذ تصميم به ايجاد و توسعه کارگاه هاي اشتغال سعي در خروج این عزیزان از کنج منزل و خلق فرصت هاي کاري درخور براي آنها مي باشد. رويکرد اين موسسه ،پياده سازي طرح کارآفريني اجتماعي مي باشد . در اين طرح ،هدف ايجاد بسترهاي شغلي براي افراد کم توان و يا در معرض آسيب مي باشد .
  در واقع اين موسسه با ايجاد ارزش هاي اجتماعي و با انتفاع از اعتبار اين خدمت، به توسعه کارآفريني مي پردازد و در کارآفريني اجتماعي هدف کسب سود ، پس انداز و انباشت سرمايه نمي باشد .
  فرشتگان آشیانه مهر در تلاش مي باشد تا با برنامه ريزي و استراتژي مناسب انگ ناتواني و سربار بودن را از آنان بزدايد و با نمايشي شايسته توانمنديهاي آنان رابه رخ آحادجامعه بکشاند و با ایجاد بسترهاي شغلي براي افراد کم توان و يا در معرض آسيب عزت نفس ایشان حفظ شود و در این زمینه اقدامات زیر توسط موسسه انجام شده است:

  راه اندازی کارگاه خیاطی برای مددجویان

  آماده سازی محیطی مناسب برای تمییز کردن سبزی و محصولات بهاره(کنگر و باقله و…) و بسته بندی و فروش این محصولات

  راه اندازی غرفه های نمایشگاهی و فروش محصولات و صنایع دستی مددجویان

  ایجاد اشتغال زایی دائم با رایزنی های انجام شده بامراکز و …(منشی_کارمند و کارگر)

  معرفی به آموزشگاه های آرایشی طرف قرارداد و سپس معرفی جهت اشتغال دائم

  معرفی مددجویان به مراکز فنی و حرفه ای برای کسب مهارت

  بستن قرارداد با مراکز مختلف جهت دوخت پک های مختلف

  تهیه دار قالی و قالیچه همراه با آموزش مددجویان تحت حمایت و تضمین خرید محصولات

  تهیه وسایل پخت نان سنتی در منازل مددجویان و تضمین خرید

  تهیه وسایل اشتغال خانگی از جمله ساخت کعبه کادویی ، تولید اسکاج و … و تضمین خرید

  مدد جویان عزیز می توانند از طریق این فرم توانایی های خود را جهت انجام امور ذکر شده اعلام نمایند و به مجموعه شاغلین موسسه خیریه فرشتگان آشیانه مهر بپیوندند.